logo

Hızlı Bağlantılar

Anasayfa
SIEMENS NX
SIEMENS NX

Siemens NX CAD/CAM/CAE yazılımları daha iyi ürünleri, daha hızlı ve daha düşük maliyetli, daha etkin bir şekilde geliştirmenizi sağlayan tasarım, mühendislik ve imalat çözümleridir.

Siemens Digital Industries Software tarafından sunulan Siemens NX, ürün geliştirme sürecinde sadece tasarım için değil aynı zamanda simülasyon ve imalat için de gelişmiş Siemens NX CAD/CAM/CAE çözümler sunar. Siemens NX ile, tamamen entegre ürün tasarımı, mühendislik ve üretim çözümleri ile piyasaya daha fazla ürünü daha hızlı tanıtabilirsiniz. Eskiden Unigraphics olarak bilinen NX, uçtan uca yüksek kalite CAD/CAM/CAE yazılım çözümü paketidir. Siemens NX CAD/CAM/CAE çözümleri, ihtiyaçlarınıza ve kullanıcı deneyim seviyelerine uyum sağlayan birleşik bir tasarım ve üretim ortamı yaratır. NX; Siemens'in benzersiz Senkron Teknolojisi ile, sürekli olarak endüstri trendleri ile kilitlenen süreçleri rafine ediyor ve düzene sokuyor. Esnek, verimli ve hızlı bir ürün tasarım ekibiniz olmasını sağlıyor.

 

NX ile;
 

Önceki ismi UNIGRAPHICS olan NX CAD/CAM/CAE yazılımlarımız endüstride pek çok kişi tarafından UG ya da UG NX olarak da bilinmektedir.

 

SIEMENS NX CAD/CAM/CAE Yazılım Programlarının Avantajları:

 

Ürün geliştirme için başka hiçbir çözüm daha kapsamlı ya da daha güçlü bir çözüm seti sunamaz.

 

Siemens CAD Program Avantajları:

 

Siemens CAE Programı Avantajları:

 

Siemens CAM Programı Avantajları:

 

NX, müşterilerinde yeni ürünlerin sayısını arttırmayı hedefler. Bütün dünyadaki müşterilerde elde edilen sonuçlar aşağıda özetlenmiştir:

Teklif AL