logo

Hızlı Bağlantılar

Anasayfa
Antivirüs
Antivirüs

Dünya genelinde koruma
ESET, bilgisayar ve cihazlarınızı, değerli aile resimlerinizi, verilerinizi ya da şirketinizi korumak için var. Dünya genelinde 200'ün üzerinde ülke ve bölgede sizin gibi teknoloji kullanıcılarını koruyoruz. İnternetin büyük olanaklarını keşfedip kullanmalarına yardım ediyoruz. Dünya genelinde pek çok birey ve kurumun dijital verilerini korumak için bizi seçmiş olmalarından gurur duyuyoruz.

Dünya genelinde sizinle birlikte
ESET'in merkezi Bratislava, Slovakya'dadır. Ayrıca Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Asya'da da bölge ofisleri bulunmaktadır. 202 ülke ve bölgede satış ve destek hizmeti sunmaktadır.
"10 yıldır ESET kullanıyorum. Bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. İşini çok iyi yapıyor ve ekonomik. Mutluyum, neden başka bir ürün deneyeyim ki?"
– Adrian Dooley, IT Müdürü, Pinewood Healthcare Ltd., İrlanda

Teknolojinin geldiği son noktayı sunuyoruz
ESET 100 VB100 kazanan tek şirket.
"Pazardaki diğer ürünlerden en önemli farkı, sahip olduğu son derece güçlü teknik yapısı. ESET'i tek başına farklı ve başarılı kılan bu özelliği."
– Fiona Garland, İş Analisti, Mercury Engineering, İrlanda

İhtiyacınız olduğunda destek olur

Ücretsiz ve kendi dilinizde müşteri desteğinin keyfini sürün.
"ESET bir Korean yazılım güvenlik hizmetinden bekleyeceğiniz her şeyi sunuyor: yüksek tespit oranı, düşük sistem tüketimi ve merkezden yönetim. Bunlar uzman desteği ve eğitim kalitesiyle birleşince doğal olarak ESET'i tercih ettik."
– Andy Miller, Miller Solutions Genel Müdürü, UK


Tek amacımız sisteminizin güvenliği.
"ESET sayesinde zararlı yazılım ve virüsleri değil diğer IT işlerini önceliklerim arasına alabildim"
– Gary Shellhammer, IT Yöneticisi, Calvary Christian School

 

Teklif AL