logo

Hızlı Bağlantılar

Anasayfa
Siemens CEO’sundan İş Ortaklarına Açık Mektup
Siemens CEO’sundan İş Ortaklarına Açık Mektup

COVID-19 (koronavirüs) küresel sağlık krizi sebebiyle; Siemens Digital Industries Software çalışanlarına, müşterilerine, iş ortaklarına, kullanıcılarına ve öğrencilere olan desteğini esirgemiyor.
Bu küresel sağlık krizi sırasında önceliğimiz çalışanlarımızın, müşterilerimizin, ortaklarımızın ve topluluklarının sağlığı ve refahıdır. Bu amaçla, geçtiğimiz birkaç hafta içinde dijital dönüşümü hızlandıran ve müşterilerimizi bu belirsiz dönemde en iyi şekilde destekleyen çözümler geliştirmeye ve sunmaya devam etmemizi sağlamak için birçok adım attık. Bu adımlar; bazı etkinlikleri iptal etmeyi veya ertelemeyi ve müşterilerimiz için en iyi şekilde çalışmasını sağlayacak sanal etkinliklere geçişi içerir.

Değişen çalışma koşulları, kullanıcılarımız için Siemens yazılımıyla becerilerini ve yeteneklerini arttırma fırsatı sunar. COVID-19 etki süresi boyunca çevrimiçi öğrenim üyeliklerimize 30 günlük ücretsiz abonelikler sunmaya başladık. Bu teklifle kullanıcılarımız, hali hazırda kullandıkları ürünlerdeki yeterliliklerini arttırabilecek, yeni Siemens çözümlerinde beceriler geliştirebilecek zengin bir video tabanlı öğrenme, laboratuvar ve diğer ilgi çekici eğitim içeriğine ücretsiz erişime sahip olacak.

Kullanıcılarımızın çoğunun normal ortamlarının dışında çalıştığını biliyoruz.Bu nedenle Siemens, portföyümüze erişimi genişletmek için çalışıyor. Mendix uygulama geliştirme platformunun ücretsiz bir sürümü herkes için mevcut olmakla beraber, çözümlerimizin birçoğu öğrenciler ve yeni başlayan şirketler için ücretsizdir. Bugün, öğrencilere ve eğitmenlere Mentor’un amiral gemisi PADS Professional PCB tasarım yazılımının öğrenci sürümünün 12 aylık ücretsiz lisansını sunuyoruz. Ayrıca, bazı ürünlerimizin evden kullanılmasını sağlamak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz : https://blogs.sw.siemens.com/covid-19-response-resources/

 

 

Teklif AL