logo

Hızlı Bağlantılar

Anasayfa
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Zirve Yazılım Danışmanlık; konularında uzmanlaşmış personel ile, Türk sanayisinin çok ihtiyacı olan ileri teknoloji ürünler ve yetişmiş insan sıkıntısını aşmak üzere işverenlere, mesleki eğitimleri boyunca yönlendirilemeyen öğrencilerimize, branşlaşamama sebebiyle ne iş yapacağını bilemeyen gençlerimize,hitap edecek şekilde organize olmuştur.

Zirve yazılım olarak sunduğumuz hizmetler; NX CAD, NX CAM, NX CAE, NCBrain, AICAM, NCBRAIN, NCBrain 5X, NCBrain VF, AICAM CUBE, Smart UA-X, PxWitch, PxSteb, Masaüstü İş İstasyonu, Taşınabilir İş İstasyonu, Laptop Monitörler, Workstation, Network Ürünleri, ESET, Nx Eğitimleri  ve Nx Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Amacımız bilgisizliğin ötesine geçerek medeni ülkelerdeki gibi ülkemizde de sektörel eğitimler düzenlemek ve çözüm önerilerimizle ülkemizin kalkınmasında en önde bayrak taşıyan Türk sanayisine naçizane katkıda bulunmaktır.

Gelişmiş ülkelere oranla daha çok yeni olduğumuz bu yarışta bize  destek olan işverenlerimize ve tüm katılımcı arkadaşlara üzerimize düşen bu büyük görevin ne denli zor olduğunu bildiğimizi ama bu uğurda yüce Atatürk’ ün gençlere tuttuğu ışığın doğrultusunda ilerleyecek ve başarının Türkiye adına kaçınılmaz olacağını bildiririz.

Okyanusların toplumları oluşturan bireyler gibi birleşmiş damlalar olduğundan yola çıkarak her türlü öneri, istek, şikâyet ve destekleriniz için lütfen bize ulaşınız.

 

Teklif AL